Bütünleşik İletişim

Günümüzde, iletişim alanında yaşanan verimsizliğin ortadan kaldırılmasında altyapının taşıdığı önemi fark eden kurumların sayısı her geçen gün artıyor. Bugünün rekabetçi piyasasında, bir kuruluşun iş becerisi, verileri bilgiye dönüştürebilme ve iletişimi hızlandırabilme kapasitesiyle belirleniyor.

Pazar oyuncuları artık teknolojinin sunduğu avantajlardan yararlanma konusunda daha istekli, hazır ve teknolojiyi benimsemiş durumda. Müşterilerimize sağladığımız Bütünleşik İletişim (Unified Communications) hizmeti ile verimli iletişimi her zaman ve her yerden olanaklı hale getiriyoruz. Sesli ve görüntülü iletişimin yanı sıra web, sesli ve görüntülü konferans sistemleriyle birlikte kullanıcıların durum bilgisini de içeren mesajlaşma uygulamaları tek bir arayüz üzerinden sunabiliyoruz.

IP Santral, Telefon, Bütünleşik Mesajlaşma, Kurumsal Mobilite ve Video Konferans çözümlerimiz sayesinde çoklu iletişim kanallarını, kurumların süreçlerine entegre ederek maliyetleri azaltmalarına ve iş süreçlerinin hızlanmasına yardımcı oluyoruz. Maliyetleri düşüren, daha verimli iletişim olanakları sunan ve daha zengin bir işbirliği platformu sağlayan güvenli ve sağlam altyapılar sağlıyoruz.

Ayrıca anahtar teslim çağrı merkezi kurulumları gerçekleştirerek, entegrasyon konusundaki deneyimimizi çağrı merkezi projelerinde de ortaya koyuyoruz.

Bütünleşik İletişim Çözüm Portföyümüz