Digital Menuboard Sistemleri

Digital Menuboard Sistemleri ________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________

Digital Menuboard Sistemleri ile fast food restoranlarda sabit menü içerikleri yerine, dijital ekranlarda daha fazla menü içeriği ve videolar gösteriliyor.

 

Nics tarafından hayata geçirilen Digital Menuboard Sistemleri; alışveriş merkezleri yemek bölümlerinde, fast food restoran zincirlerinde menü içeriklerinin gösterilmesinde kullanılıyor. Digital Menuboard Sistemleri, özellikle ülke çapında fast food restoranlarda sabit menü içerikleri yerine, dijital ekranlarda aynı zaman dilimi için çok daha fazla menü içeriği ve videoların gösterilmesinde tercih ediliyor.

Afiş ve sabit panolar gibi geleneksel yöntemlerin üretim, nakliye ve kurulum maliyetlerini tamamıyla ortadan kaldıran digital menuboard sistemlerinin diğer önemli faydaları arasında ise menü içeriklerinin istenildiği zaman değiştirilebildiği dinamik yapıları canlı renkleri hareketli animasyonları ile müşterilerin dikkatini çekmesi öne çıkıyor. Digital menuboard sistemlerinde; profesyonel monitörlerin tercih edilmesiyle video wall ekranlara talep gün geçtikçe artıyor.


Digital Menuboard Kullanım Alanları

Restoran Zincirleri
Fast Food restoran zincirlerinde genellikle kasaların hemen arkasında üst kısma asılan menüler yerlerini ekranlara bırakıyor.
Kafeteryalar
Kafe ve bistro tarzındaki mekanlarda da yatay ve dikey menülerin yerini alan ekranlar kolay güncelleme ve kolay okunma özellikleriyle tercih ediliyor.
Büfeler
Yer sorununun en fazla yaşandığı büfelerde tüm menünün eksiksiz ve en etkili şekilde sunulabilmesi için kullanılan ekranlar satışları artırmaya yardımcı oluyor.
Sinemalar
Satış gişelerinin hemen ardındaki bulunan yüksek çözünürlüklü ekranlar hem seans bilgilerinin gösterilmesini, hem de fragmanların oynatılmasını sağlıyor.

 

* Alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki Digital Menuboard sistemini, uçtan uca marka bağımsız ve anahtar teslim olarak projelendiriyor, devreye alıyor, bakım desteği sağlıyoruz. Bu servislerimize ek olarak müşterilerimizin İçerik Yönetimlerini de altyapısını kurmuş olduğumuz sistemler üzerinden profesyonel ekibimiz ile sağlıyoruz.