Veri Merkezi ve Bulut Çözümleri

Veri Merkezi ve Bulut Çözümleri
 ________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________

Kesintisiz Hizmet, Verimlilik için Nics Veri Merkezi Hizmetleri

Hızla dijitalleşen dünyada, güncel ve doğru teknolojileri hayata geçirmeyi amaçlayan Nics, teknolojik ihtiyaçlarınızı belirler, beklentilerinizi karşılayacak doğru ürün ve çözüm bileşenlerini konumlandırır ve operasyonunuzun verimli çalışmasını garanti altına alır.

Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve çözümleri ile BT altyapı gereksinimlerinizi tek noktadan karşılama şansı sunar ve donanımlı teknik kadrosu ile global standartlarda kurulum, uçtan uca danışmanlık ve Türkiye genelinde aynı servis seviyelerinde bakım hizmeti sağlar.

İstanbul’da bulunan veri merkezi ile barındırma hizmeti sunarken ihtiyacınız ve isteğinize göre şekillendirebileceğiniz veri merkezi yönetim hizmetleri ile de her daim iş sürekliliğinizi sağlayacak çözümler sağlamaktadır.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Bulut Bilişim Rehberiniz NicsCloud

İş ortağınız Nics, teknolojinin getirdiği kazanımları, kaynaklarınızı harcamadan yaşayabilmeniz için her zaman yanınızdadır. Bulut bilişimin tüm avantajlarını taşıyan NicsCloud bulut hizmetleri ile hem yeni teknolojileri ayağınıza getiriyor hem de tek adresten yöneterek tüm enerjinizi işinize odaklamanıza olanak sağlıyoruz.

Türkiye kurumsal bulut pazarının önemli oyuncularından birisi olan NicsCloud bulut hizmetleri ile esneklik, self-servis platform ve kullandığın kadar öde özellikleri ile yükünüzü hafifletiyor, uzman ekiplerimiz ile güncel teknolojileri sürekli takip ediyor ve altyapılarını son bulut bilişim teknolojilerini destekleyecek şekilde geliştiriyoruz.

 

* Nics müşterilerine sunduğu Veri Merkezi ve Bulut hizmetlerini kendi veri merkezi üzerinden sağlamaktadır.