Kurumsal Mobilite

Mobilite, kurumların son yıllardaki temel öncelikleri arasında yer alıyor. Daha esnek çalışma tarzı eğilimleri nedeniyle, mobilite çözümleri hızla artıyor. Kurumsal mobilite, kullanıcılarına yeni bir rekabet avantajı sunuyor.

Kurumsal mobilite çözümlerimiz ile IP santral ve bütünleşik iletişim çözümleri ile entegre olarak, kurum içinde kullanılan iletişim servislerinin, kurum dışında da mobil cihazlarla kullanılabilmesini sağlıyoruz.

Siz de çalışanlarınıza, nerede olurlarsa olsunlar, sahip olduğunuz iletişim servislerinden yararlanabilecekleri esnek bir çalışma ortamı sunabilirsiniz. Mobil iş gücünüzün, sürekli erişilebilir olması, etkin iş birliğinin önündeki engelleri kaldırarak ihtiyaç duydukları tüm kaynaklara erişebilmeleri, hızlı ve doğru aksiyon alabilmeleri, iş performansınızı beklentilerin üzerinde artıracaktır.

Kurumsal mobilite çözümlerimiz ile işinize esneklik, dinamizm ve işlevsellik katın.


Dokümanlar

Detaylı bilgi ve tanıtım broşürlerimizi
bu bölümden indirebilirsiniz.

Broşürleri İncele

 

Referanslarımız

 

Adınız

Telefon

Çalıştığınız Şirket

Ünvanınız

Mesajınız

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirmesi ve sonuçlandırılması amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere KVKK Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz.