Kurulum ve Yaygınlaştırma Hizmetleri

 

Kurulum ve Yaygınlaştırma Hizmetleri
 ________________________________________________________________________________________________________

Nics, proje yönetim standartlarında, Türkiye genelinde işletmenizin BT donanımlarının ve yazılımlarının kurulumlarını hızlı, dinamik ve profesyonel ekibi ile gerçekleştirir.

1) Kurulum Hizmetleri

Nics, işletmenizin donanım ve söz konusu donanımlar üzerinde çalışacak yazılımlarını kullanıma hazır hale getirir.
Kurulum hizmetlerimiz aşağıdaki konuları kapsar:

Donanım kurulumu;

 • Donanım kurulumu için gerekli alt yapının analizi
 • Konfigürasyon belirleme
 • Donanımların fiziksel kurulumu ve kullanıma hazır hale getirilmesi

Yazılım Kurulumu;

 • Donanım üzerinde çalışacak işletim sistemi ve yazılımların işletme standartlarına uygun olarak
  kullanıma hazır hale getirilmesi
 • Kurulacak işletim sistemi ve yazılımlar için gerekli performans konfigürasyonlarının yapılması

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

2) Yaygınlaştırma Hizmetleri

Yaygınlaştırma hizmetlerimiz kapsamında işletmenizin istemci ve sunucularında yapılacak çeşitli donanım ve yazılım kurulumları yer alır. Yeni yazılım kurulumları, var olan yazılımlarınızın güncelleştirmeleri, donanım değişikliklerinin yapılması gibi çeşitli bakım ve onarım servis hizmetleri Nics’in uzman ekibi tarafından yapılır. Nics söz konusu servislerin BT personeliniz tarafından yapılabilmesi için gerekli altyapıyı da sunar.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

3) Teknoloji Yenileme Hizmetleri

İşletmenizin altyapı ve teknoloji değişimlerinin yapılması Nics’in kusursuz hizmetlerinden biridir.

 • İstemci Yenileme Hizmetleri
  Nics Türkiye genelinde, işletmenizin var olan tüm farklı yerindeki istemcilerin yenileri ile değiştirilmesini kolaylıkla sağlar. Bunu belirli bir proje takvimi içerisinde, işletmenizin bir veya birden çok yerinde gerçekleştirir.
 • İmaj Yükleme Hizmetleri
  İşletmeniz ya da Nics tarafından hazırlanan imajların Nics uzman ekibi tarafından istemcilere aktarılmasını kapsayan hizmetimiz dilerseniz işletmenizde dilerseniz Nics lokasyonlarında yapılır.
 • Nakliye Hizmetleri
  Farklı yerlerde kurulacak istemcileriniz belli bir takvim çerçevesinde istediğiniz kurulum yerlerine Nics güvencesi ile ulaştırılır. Ulaşım zamanlama programı sayesinde, değişim işlemi öncesinde yeni istemcilerinizin kurulum yapılacak yerlerdeki depolaması sizin için sorun olmaktan çıkar. Eski istemcilerinizin işletmenize ya da Nics merkezine ulaştırılması da Nakliye Hizmetlerimiz içinde yer alan seçeneklerdendir.
 • Depolama Hizmetleri
  İstemcilerinizin değişim öncesi ve sonrasında depolaması Nics tarafından gerçekleştirilir. Depolama için yeterli uygun alanı olmayan işletmeniz veya bölümleriniz için Nics yepyeni ama bir o kadar da doğru seçeneğiniz olacak.
 • Sigortalama Hizmetleri
  İstemcilerinizin değişim sırasında veya farklı merkezlerinize taşınmasında ortaya çıkabilecek fiziksel hasarlarınızı, Nics tarafından sunulan sigorta hizmeti sayesinde güvence altına alabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde yenileme veya taşınma nedeni ile beklenmeyen maliyetler ile karşılaşmayı en baştan engelleyebilirsiniz.
 • Veri Temizleme Hizmetleri
  Veri Temizleme Hizmetleri, eski istemcileriniz üzerinde bulunan bilgilerin tekrar geri getirilemeyecek şekilde temizlenerek, istemcilerinizin güvenli bir şekilde elden çıkarılabilmesine olanak sağlayan hizmetimizdir. Bu hizmetimiz ile kişisel bilgisayarlarınız üzerinde bulunan işletmeniz için paylaşımı önemli tehlikeler oluşturabilecek bütün bilgiler geri getirilemeyecek şekilde temizlenir.

 

* Nics alan uzmanlığı gerektiren her ölçekteki Kurulum ve Yaygınlaştırma hizmetini, marka bağımsız müşteri ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirmektedir.