Kuruma Özel Lisanslama Danışmanlığı

Kuruma Özel Lisanslama Danışmanlığı
 ________________________________________________________________________________________________________

Microsoft Kurumsal Lisanslama Danışmanlığı

​İşletmelerde kullanılan yazılım ürünlerinin doğru şekilde lisanslaması ile, yazılım bütçelerini en verimli şekilde kullanarak envanterlerini etkin olarak yönetmek, Microsoft’un en uygun lisanslama modelinin kurumlara uygulanması ile gerçekleşir.

Microsoft’un yetkili partnerlerinden birisi olan Nics, işletmelere özgü lisanslama danışmanlığı ile kurumsal lisanslama modellerini Microsoft Lisans anlaşmaları kapsamında avantajlı fiyatlarla sunmaktadır.

Kurumsal Anlaşma kapsamında aldıkları lisansları yüksek verimle kullanabilmeleri için kurulum, yaygınlaştırma ve bakım hizmetleriyle, müşterilerinin anlaşmalardan sağladıkları faydayı arttırarak, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede ve kalıcı olmasını sağlamak Nics Yazılım Satış ve Operasyon ekibinin temel amacıdır.

 

Yazılım Lisanslama Danışmanlığı

Nics, müşterilerinin altyapı ve iş ihtiyaçlarına uygun tüm yazılım ürünlerinin lisanslama danışmanlığı ve satış hizmetini vermektedir.

Türkiye’de bulunan konusunda lider önemli yazılım üreticilerinin yanı sıra Türkiye’de bir temsilciliği bulunmayan ancak kurumların iş ihtiyaçlarına çözüm olabilecek 3. parti yazılımların da teminini sağlamaktadır.

 

* Nics alan uzmanlığı gerektiren her ölçekteki Microsoft ve 3. Parti Yazılım Lisanslamasını müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleştiriyor .