Başvuru ve Açık Pozisyonlar

Başvuru ve Açık Pozisyonlar
Nics’in amacı: Vizyonu doğrultusunda; yenilikçi, takım çalışmasına yatkın, gelişime açık insanları bir araya toplamak ve “doğru işe doğru insanı” kazandırmak. Şirket içerisinde ihtiyaçlar doğrultusunda oluşan açık pozisyonlar çerçevesinde başvurular kabul ediliyor. İstenen kriterler ile örtüştüğü düşünülen adaylar insan kaynakları sürecine dahil oluyor.

Bu süreçte Nics, bire bir görüşmelerde adayların iş açısından en iyi yönlerini ortaya çıkartarak yetenekli bireyleri ekibe kazandırmayı hedefliyor.

Odak noktamız: İletişim
Çalışma ortamı ve kariyer olanaklarıyla çalışanlar için bir fırsatlar şirketi olan Nics’in en değer verdiği ilkelerden biri de insan ilişkileri. Nics’de başarının anahtarı samimiyet, dürüstlük ve iyi iletişim. Çünkü Nics adayları da bir gün bu ekipte yer alacak ve çalışma arkadaşlarıyla omuz omuza çalışacak.

Açık Pozisyonlar
Nics bünyesinde açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız “Genel Başvuru” ilanımıza başvurabilirsiniz.