Dijital Bilgilendirme Ekranları

Dijital Bilgilendirme Ekranları
 ________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________

Kurumlar; dijital bilgilendirme ağlarını, tanıtım ve reklamlardan kurumsal iletişime kadar birçok farklı amaç için kullanıyor.

 

Dijital bilgilendirme ekranları; bilgilendirme amacıyla oluşturulan her türlü video, grafik, metin ve ses gibi içerikleri istenilen ortamlarda sunarak, merkezi bir yapı üzerinden yönetilebilen sistemler. Hayatın her alanında görselliğin ve görsel teknolojilerin önem kazandığı çağımızda Nics; LED, LED-LCD, OLED ekranlar tablet, videowall ve projektör gibi görsel ürünlerle birlikte sunduğu gelişmiş dijital bilgilendirme çözümleri ile kurumların yepyeni bir çehreye bürünmesini sağlıyor.

Nics uzman ekibinin projelendirmeden kuruluma, içerik tasarımından içerik yönetimine sunduğu uçtan uca proje desteği ile kurumlar, dijital bilgilendirme ağlarını tanıtım ve reklamlardan, kurumsal iletişime kadar birçok farklı amaç için kullanıyor.


Dijital Bilgilendirme Ekranları Kullanım Alanları

AVM ve Mağazalar
AVM içinde yön bulmaya yardımcı olmak, ürün veya markaların kampanyalarını duyurmak vb. birçok amaçla kullanılır.
Havaalanı ve Metro
Yolcuların istasyon ve havaalanı içerisindeki yön bulmalarına yardımcı olmak ve temel bilgileri kolayca edinebilmelerine yardımcı olmak için kullanılır.
Telekom Firmaları
Telekom firmalarının satış ve hizmet bayilerinde ürün ve hizmet bilgilerinin sunulduğu ekranlar bu amaçla kullanılır.
Banka ve Finans Kurumları
Müşterilerin bekleme süreleri içerisinde, genel ekonomik gelişmeleri veya banka ürün ve hizmetleri hakkında bilgileri alabilecekleri ekranlar olabilir.
Belediyeler
Vergi dönemleri, son ödeme tarihleri, ödeme noktaları vb. bilgileri içeren ekranlardan oluşan digital signage sistemleridir.
Teknoloji Marketleri
Ürün teknik özellikleri ve fiyatlarının yanı sıra, kampanya duyurularının da yapılabildiği digital signage ekranlarıdır.
Hastane ve Eczaneler
Digital signage sistemleri buralarda randevu bilgilendirme ve takip süreçlerinin yanı sıra, genel bilgilendirme ekranları olarak da kullanılabilir.
Eğitim Kurumları
Günlük, haftalık ders programları, tatiller, duyurular, sınav sonuçları vb. birçok bilgilendirme bu ekranlar üzerinden anında ve çok noktada eş zamanlı yapılabilir.
Eğlence Merkezleri
Çok sayıda insanı ağırlayan bu tip merkezlerde sirkülasyonu kolaylaştıracak bilgilendirme ekranları olarak kullanılabilir, uyarı ve önlemler görüntülenebilir.
Otel ve Tatil Köyleri
Geniş bir alana yayılmış konaklama tesislerinde yön bulma amaçlı kullanılan digital signage sistemleri aynı zamanda tanıtım videolarının oynatılması için de kullanılabilir.
Kültür Merkezleri
Müzeler ve diğer kültürel alanlarda bilgilendirme tabelalarının yerini alan digital signage sistemleri aynı zamanda belgesel ve tarihi film ve fotoğrafların görüntülenmesini de sağlar
Vitrin ve Galeriler
Mağaza vitrinleri ve otomobil galerileri gibi geniş tanıtım alanlarında etkileyici bir sunum yapabilmenizi sağlar.

 

* Alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki Digital Signage çözümünü, uçtan uca marka bağımsız ve anahtar teslim olarak projelendiriyor, devreye alıyor, bakım desteği sağlıyoruz. Bu servislerimize ek olarak müşterilerimizin İçerik Yönetimlerini de altyapısını kurmuş olduğumuz sistemler üzerinden profesyonel ekibimiz ile sağlıyoruz.