Network

Günümüzde kurumların kendi alanlarında rekabetçi olabilmeleri için maliyet avantajı sağlayabilecek teknolojileri kullanmaları önemlidir. İletişim ağı teknolojilerinin kurumlara özel olarak tasarlanması sayesinde maliyet, iş sürekliliği ve bilgiye her an her yerden erişim avantajlarının kazanılması sayesinde maksimum verimlilik hedeflenmektedir.

Network altyapınız, işinize ayak uydurabiliyor mu? Yerel Alan Ağı (LAN), Geniş Alan Ağı (WAN), Kablosuz Alan Ağı (WLAN), Load Balancing teknolojileri, yapısal kablolama, network yönetimi, tasarım, entegrasyon ve destek hizmetlerimiz ile güçlenen network altyapınız, rekabet avantajınız olsun.

Network altyapınız, kurumsal işleyişi sağlarken, üretilen bilginin paylaşılması, yeniden kullanılması ve korunmasına kadar tüm süreçlerde kritik bir rol üstleniyor. Biliyoruz ki:

  • Bilgi erişilebilir ise değer üretiyor
  • Erişim kesintisiz ise verimlilik sağlanabiliyor
  • Altyapınız esnek ise hızınıza ayak uydurabiliyor
  • Ağınız yönetilebiliyor ise performans sağlayabiliyor
  • Altyapınız güvenilir ise iş sürekliliğiniz mümkün olabiliyor

Nics müşterileri için sürekliliği sağlamış, dışarı ile iletişime açık ve saldırılara kapalı olan, mobil haberleşme sayesinde çalışanların bilgilere hızlı ve lokasyon bağımsız olarak ulaşarak kurumların verimliliğini ve esnekliğini arttıracak Networkler tasarlamakta ve hayata geçirmektedir.

Network Çözüm Portföyümüz