Ücret ve Yan Haklar

Ücretlendirme Politikası
Nics, rekabetçi ücretlendirme politikasıyla; bir yandan yetenekli kişileri bünyesine katarken, bir yandan da mevcut çalışanlarının bağlılığını yüksek tutmayı ve mutlu bir çalışma ortamı yaratmayı amaçlar. Ücret yönetimi ve yan haklar sisteminde belirlemeler yapılırken; ‘Pozisyon gereklilikleri’, ‘şirket/ekip içi denge’ ve ‘piyasa verileri’ dikkate alınır. Değerlendirmeler ışığında ise kişiye özel ‘baz ücret’ ve ‘yan haklar’ tam olarak şekillenir. Çalışma ücreti, yıllık 12 net maaş olarak uygulanır.

Ulaşım ve Yemek
Ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak üzere birçok seçenek sunan Nics, servis ve otopark konusundaki seçimi çalışana bırakır. Nics’in faaliyet gösterdiği ofis binasında bulunan otoparklar çalışanların çalıştıkları süre içerisinde sınırsız süre park edebilmelerine olanak tanır. Diğer taraftan çalışanların ücreti karşılığında toplu ulaşım araçlarına ulaşmaları için tahsis edilen servis araçlarından Nics çalışanları ücretsiz olarak yararlanmaktadır. Ayrıca belirli pozisyonlar için şirket aracı imkânı sağlanır.

Yemek konusunda Nics, faaliyet gösterdiği ofis kompleksi içerisinde bulunan restoran ve tesisler ile bir çok farklı seçenek sunar.