Led Ekran Teknolojileri

Led Ekran Teknolojileri ________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________

LED ekranlar; büyük, canlı ve parlak görüntülere ihtiyaç duyulan alanlarda; ürün tanıtımı, reklam, firma duyuruları, canlı konser, maç yayını gibi amaçlarla kullanılabilir.

 

LED ekranlar, son yılların en popüler görsel aracı olma yolunda hızla ilerliyor. LED ekranın bu kadar ön plana çıkmasındaki ana neden ise yüksek ışık gücüne sahip olması ve şu ana kadar üretilmiş tüm görsel ürünlere göre ömrünün daha uzun olması olarak gösterilebilir.

Nics tarafından LED ekran teknolojisi ile hayata geçirilen LED ekranlar, istenilen boyutta ve kullanım yerine göre tasarlanıyor. Piksel aralıkları ve renk açısından çeşitlenen LED ekranlar iç ve dış mekânlarda amaca uygun şekilde kullanılabiliyor. Özellikle dış mekânlarda, gün ışığı altında görüntünün görülebilmesi için gerekli olan alanlarda etkili çözüm sunuyor.

LED ekranlar; büyük, canlı ve parlak görüntülere ihtiyaç duyulan alanlarda; ürün tanıtımı, reklam, firma duyuruları, canlı konser, maç yayını gibi amaçlarla kullanılabilir. Maç sahalarında ve spor salonlarında skor ve reklam tabelalarında kullanılabilen LED ekranlar, dış mekânlarda da kullanıma uygun olan modeller ile binaların dış duvarlarında ve meydan gibi alanlarda konumlanabiliyor.


Led Ekran Kullanım Alanları

Alışveriş Merkezleri
Özellikle yüksek tavanlı AVM’lerde yer verilen led ekran uygulamaları, AVM’yi ziyaretçiler için bir çekim merkezi haline getiriyor.
Belediyeler
Vergi dönemleri, son ödeme tarihleri, ödeme noktaları vb. bilgileri içeren ekranlardan oluşan digital signage sistemleridir.
Mağazalar
Dev ekranlardan oluşan duvarlar özellikle giyim mağazalarında etkileyici bir şov alanı yaratarak müşteri için bir cazibe noktası haline dönüşüyor.
Spor Tesisleri
Spor müsabakalarının gerçekleştirildiği spor tesislerinde başta scoreboardlar olmak üzere bir çok alanda led ekran teknolojileri kullanılmaktadır.  
Fuar, Konser, Defile Mekanları
Bir şov alanını duvara yansıtarak geniş kitlelerin rahatça izleyebilmesini sağlamak led ekranlar ile mümkün. Defileler, fuarlar ve sahne konuşmaları, konserler buna en iyi örnekler…
Etkinlik (Event) Düzenleyen Firmalar
Dış veya iç mekân fark etmez. Her türlü event faaliyetinin yapıldığı noktaya, uygun bir led ekran kolayca konumlandırılabilir.

 

* Alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki Led Ekran çözümünü, uçtan uca marka bağımsız ve anahtar teslim olarak projelendiriyor, devreye alıyor, bakım desteği sağlıyoruz. Bu servislerimize ek olarak müşterilerimizin İçerik Yönetimlerini de altyapısını kurmuş olduğumuz sistemler üzerinden profesyonel ekibimiz ile sağlıyoruz.