Teknoloji Seçim Danışmanlığı ve Proje Yönetimi

Teknoloji Seçim Danışmanlığı ve Proje Yönetimi
 ________________________________________________________________________________________________________

Projeleriniz Nics yönetiminde başarı ile hayata geçiyor

Nics Teknoloji Seçim Danışmanlığı hizmetleri, işletmelerin ihtiyaç duyduğu uygulamaların, beraberinde gerektirdiği donanım ve alt yapıyla birlikte karşılaştırılarak, yatırımdan en yüksek geri dönüşü sağlayacak çözümlerin seçim ve tasarımını kapsamaktadır.

 

Proje Yönetimi

Finans, sigorta, telekomunikasyon, sağlık sektöründen, üretim firmalarına ve üniversitelere kadar geniş bir yelpazede kapsamlı projeleri başarıyla hayata geçirmiş olan Nics, bu deneyim ve birikimiyle en etkin ve hızlı çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

Nics Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri kapsamında, müşteri ile mutabık kalınan her türlü sistem ve teknoloji devreye alınarak, kurulum, özelleştirme ve yaygınlaştırılma servisleri verilmektedir.

Nics Kurumsal Çözümler Grubunun proje yaklaşımı Analiz, Tasarım, Uygulama Geliştirme, Test, Pilot, Yaygınlaştırma ve Proje Devir fazlarından oluşmaktadır. Belirtilen tüm fazlarda müşterilerimizin onayı alınarak, projeden beklentilerin her iki taraf açısından karşılanması hedeflenmektedir.

Nics Danışmanlık ekibi, önceden belirlenen çalışma adımları üzerinde ilgili konu, ürün ve teknolojilerde teknik bilgi ve tecrübe birikimlerini kurumların teknik ekiplerine aktarmak üzere görev üstlenmektedirler. Projelerde müşteri tarafından atanacak proje yöneticisi ile koordineli çalışarak, kapsam dâhilindeki çalışmaların eksiksiz ve planlanan çalışma takvimine uygun gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Nics, projelerinde teknoloji platform katmanından uygulama katmanına kadar uçtan uca proje yönetimini gerçekleştirmekte, müşterilerinin ihtiyacına en uygun çözümün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Sistemlerin en performanslı şekilde çalışmasını sağlayacak donanım, veri tabanı, işletim sistemi gibi teknolojik platformların analizi, tasarlanması, geliştirilmesi, pilot çalışmaların yapılması ve yaygınlaştırılması sağlanmaktadır.

Proje planlarında yapılan değişiklikler Nics Proje Yöneticileri tarafından düzenli olarak takip edilmekte, proje özet dokümanları, projenin son durumu, periyodik aktiviteler, insan kaynağı dağılımı ve danışman bilgilerinin takibi yapılabilmekte düzenli proje değerlendirme toplantıları ile müşterilerle paylaşılmaktadır.

 

* Nics alan uzmanlığı gerektiren her ölçekteki Teknoloji Seçim Danışmanlığı ve Proje yönetimini, müşteri istekleri ve proje doğrultusunda gerçekleştiriyor.