Sayfa Başı Baskı Yönetimi

 

Sayfa Başı Baskı Yönetimi
 ________________________________________________________________________________________________________

Baskı maliyetlerinizi Nics ile düşürün!

Nics, kurumların baskı ve dokümantasyon işlerini tamamen üstlenen, ihtiyaçlarını verimliliğe çevirecek, kolay ve merkezi yönetilip izlenebilen Sayfa Başı Baskı Yönetimi hizmetlerini vermektedir.

Bu konudaki çözümlere, ön analiz çalışması, danışmanlık hizmetleri ile başlayan Nics, kurumların mevcut dokümantasyon basımlarını inceleyerek, belirlenen ihtiyaçlara uygun çözümler oluşturarak müşterilerin hizmetine sunmaktadır.

​Kurumlar yoğun iş tempolarında toplam baskı maliyetlerinin gerçek boyutlarını hesaplamaya zaman ayıramamaktalar. Baskı harcamalarını kontrol etme konusunda gerekli özeni sağlamakta zorlanmaktadırlar.

Kurumlara gerçek baskı maliyetlerini sorduğumuzda bu verilere sahip olmadıklarını birlikte gözlemleyebiliyoruz. Nics sunmuş olduğu Sayfa Başı Baskı Yönetimi hizmeti ile kurumların dikkatinden kaçan bu maliyet kaleminde ciddi tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

 

* Nics alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki Sayfa Başı Baskı Yönetimi çözümünü, marka bağımsız müşteri ihtiyaçları doğrultusunda uçtan uca projelendiriyor ve devreye alıyor.