Dijital Yayıncılık – Nixel

İçerik Yönetimi (Digital Signage)
 ________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________

Tüm yayınınızın sağlığını sürekli olarak takip eden içerik yönetimi ekibimiz, yayınınıza dair raporlamalar yaparak, Digital Signage projenize dair önemli bilgileri sizinle paylaşmaktadır.

 

Nics’in profesyonel yayın yönetim kadrosu, kitlenize ve kurumsal kimliğinize en uygun içeriklerin oluşturulması, görsel malzemelerinizin düzenlenmesi ve yayın yönetim hizmeti ile digital signage dünyasında bir adım öne geçmenizi sağlıyor.

1) Yayın Yönetimi

Nics’de içerikleriniz alanında uzman, tecrübeli bir ekip tarafından hazırlanmakta, edit edilmekte, digital signage yayın sistemine hazır hale getirilmekte ve en uygun şekilde yayına alınmaktadır. Yayınlanmasını talep ettiğiniz içerikleriniz, yine dilediğiniz nokta ve zamanlarda yayına alınmakta, özel haber ve duyurularınız tam olarak haberdar olmasını istediğiniz kitleye ulaştırılmaktadır. Tüm yayınınızın sağlığını sürekli olarak takip eden içerik yönetimi ekibimiz, yayınınıza dair raporlamalar yaparak, digital signage projenize dair önemli bilgileri sizinle paylaşmaktadır.

2) İçerik Tasarımı ve Düzenleme

Nics’in profesyonel içerik tasarımı ekibi kurumunuz ve yayınınız için en uygun içeriklerin oluşturulması konusunda hizmet vermektedir. Bu kapsamda, kurumsal imajinıza özel ekran ve ara yüz tasarımlarının hazırlanması, videolarınızın düzenlenmesi, poster, afiş ve duyurularınızın çekici animasyonlara dönüştürülmesi, kurumunuza özel haberler için şık afişler üretilmesi hizmetleri verilmektedir.

 

* Alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki Digital Signage çözümünü, uçtan uca marka bağımsız ve anahtar teslim olarak projelendiriyor, devreye alıyor, bakım desteği sağlıyoruz. Bu servislerimize ek olarak müşterilerimizin İçerik Yönetimlerini de altyapısını kurmuş olduğumuz sistemler üzerinden profesyonel ekibimiz ile sağlıyoruz.