Güvenli Baskı Yönetimi

 

Güvenli Baskı Yönetimi
 ________________________________________________________________________________________________________

Baskılarınızı güvene alın

​Kurumlar baskı sistemleri üzerinden alınan verilerin; fotokopi cihazları veya çok fonksiyonlu baskı cihazları kullanılarak basıldığında donanımlar üzerinde bir kopyasının çalışma prensipleri gereği alındığının bilincinde bulunmamaktalar. Cihazlar üzerinde bulunan bu değerli bilgiler cihazların yetkisiz kişiler tarafından onarılması sonucunda önemli bir güvenlik açığı olarak ortaya çıkmaktadır. Ortak kullanılan baskı sistemleri cihazlarının üzerinde bulunan alınmayan çıktılarda bulunan önemli bilgiler ayrı bir güvenli açığı oluşturmaktadır.

Nics, kurumların baskı ortamlarını küresel güvenlik sertifikalarıyla uyumlu yazılımlar sayesinde takip etmekte olup, kullanıcıların baskı ihtiyaçlarını manyetik kart, log on password, smart-card ve parmak izi sistemleri ile kontrol etmektedir. Bu sayede oluşturduğu Güvenli Baskı Yönetimi ile hem tasarruf hem de güvenlik sağlamaktadır.

 

* Nics alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki Güvenli Baskı Yönetimi çözümünü, marka bağımsız müşteri ihtiyaçları doğrultusunda uçtan uca projelendiriyor ve devreye alıyor.