Video Wall

Video Wall Çözümleri ________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________

Nics’in profesyonel ve özelleştirilebilir video wall çözümleri kurumsal imajı destekleyen şık ve etkileyici bir ortam oluşturmak için tercih edilebilir.

 

Video Wall sistemleri ile kurumlar diledikleri boyut ve formasyonda farklılaştırıcı bir kanvas tasarlayarak sıra dışı bir görsellik oluşturabiliyor. Bu sıra dışı görsellik ile kurumlar imajlarını güçlendiriyor ve iletişimlerinin etkisini artırıyor.

Nics’in profesyonel ve özelleştirilebilir video wall çözümleri büyük, canlı ve parlak görüntülere ihtiyaç duyulan alanlarda; ürün tanıtımı, reklam, firma duyuruları, canlı konser, maç yayını gibi amaçlarla kullanılabileceği gibi, kurumsal imajı destekleyen şık ve etkileyici bir ortam oluşturmak için de tercih edilebilir.


Video Wall Kullanım Alanları

Mağazalar
Dev ekranlardan oluşan duvarlar özellikle giyim mağazalarında etkileyici bir şov alanı yaratarak müşteri için bir cazibe noktası haline dönüşüyor.
Alışveriş Merkezleri
Özellikle yüksek tavanlı AVM’lerde yer verilen video wall uygulamaları, AVM’yi ziyaretçiler için bir çekim merkezi haline getiriyor.
TV Stüdyoları
2000’li yılların başından bu yana video wall uygulamaları, TV stüdyolarında dekorun büyük bölümünü oluşturuyor.
Hastaneler
Hastane ortamını çok daha ferah bir hale getirmek, gerektiğinde kalabalık eğitim çalışmalarını büyük ekranlarda gerçekleştirmek için kullanılır.
Resepsiyon, Lobiler, Fuaye Alanları
Günümüzde konferans ve etkinliklerin vazgeçilmez mekânları haline gelen otellerin çehresini video wall çözümleri değiştiriyor.
Fuar Alanları, Defileler
Bir şov alanını duvara yansıtarak geniş kitlelerin rahatça izleyebilmesini sağlamak video wall ile mümkün. Defileler, fuarlar ve sahne konuşmaları buna en iyi örnekler…
Özel Tanıtım ve Organizasyonlar
Dış veya iç mekân fark etmez. Her türlü tanıtım faaliyetinin yapıldığı noktaya, uygun bir video wall kolayca konumlandırılabilir.
Büyük Alanlardaki Reklam ve Bilgilendirmeler
Halka açık meydanlar, otoyol etrafındaki bina cepheleri vb. alanlara konumlandırılabilen video wall sistemleri ile her türlü reklam ve bilgilendirme gerçekleştirilebiliyor.

 

* Alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki Video Wall çözümünü, uçtan uca marka bağımsız ve anahtar teslim olarak projelendiriyor, devreye alıyor, bakım desteği sağlıyoruz. Bu servislerimize ek olarak müşterilerimizin İçerik Yönetimlerini de altyapısını kurmuş olduğumuz sistemler üzerinden profesyonel ekibimiz ile sağlıyoruz.